SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

predaj pozemku, Bzince pod Javorinou

Ref : 5d0389b4bf537

Adresa :

Bzince pod Javorinou

Finančné info :

Suma 14 400 €

Detaily :

Rozmery pôdy 1 200 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame na predaj  pozemok v obci Bzince pod Javorinou, časť Cetuna. K pozemku vedie spevnená prístupová komunikácia v správe a vo vlastníctve obce. Na hranici pozemku je elektrická prípojka, možnosť pripojenia na verejný rozvod pitnej vody, prípadne využitie vody z vlastnej studne je to lokalita bohatá na zásoby pitnej vody. Pozemok je mierne svahovitý. Druh pozemku evidovaný na liste vlastníctva je záhrada, pozemok je aktuálne vysadený ovocnými stromami. Rozloha pozemku  je 1200 m2.Cena pozemku je 12 Euro / m2. Pozemok je bez tiarch, bez existencie nájomnej zmluvy. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie obhliadky som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000.

Návrat na list

Saturday the 24th. .