SKHOME.sk SK-HOME - Kúpa, predaj nehnuteľností SK-HOME - Právne a finančné poradenstvo SK-HOME - Vyhľadávanie nehnuteľností na mieru

Nasl. >>

predaj pohostinstva pri Myjave

Ref : 5b0d3bae6888a

Adresa :

Myjava
907 01

Finančné info :

Suma Konzultujte nás

Detaily :

Rozmery obývania 80 m²
Rozmery pôdy 215 m²

Na predaj zabehnuté pohostinské zariadenie pri Myjave s vlastnou klientelou. Budova je postavená z pálenej tehly, okná s okenicami, vchodové, interiérové dvere, zariadenie pohostinstva a zastrešenej terasy ju z masívu. Pohostinstvo je priamo pri hlavnej ceste v smere Myjava – Piešťany. Kapacita na sedenie je 60 miest. Dispozičné riešenie: spoločenská miestnosť s výčapom, kuchyňa, 2x WC, zastrešená terasa. Pohostinstvo je postavené na pozemku s rozlohou 215 m2. Objekt je napojený na v danej lokalite dostupné inžinierske siete. Pri objekte je rozsiahle parkovisko s asfaltovým povrchom. Zariadenie je v plnej prevádzke a predáva sa komplet zariadené spolu s pozemkom. Celý objekt je v osobnom vlastníctve. Predajná cena zahŕňa bezplatné právne poradenstvo, vrátane vypracovania potrebných dokladov k prevodu bytu a komunikáciu s bankou pri vybavovaní hypotekárneho úveru na kúpu bytu. V prípade záujmu o ďalšie informácie, alebo o sprostredkovanie ohliadky bytu som Vám k dispozícii na telefónnom čísle: 0911699000, prípadne prostredníctvom e-mailu na adrese: skhome@centrum.sk

Návrat na list

Saturday the 24th. .